Content Marketing

Daj się poznać jak specjalista w swojej branży. Marketing treści nadaję się do tego zadania idelanie.

Content Marketing pozytywny wizerunek zaangażowanie odbiorców wiarygodność

  Content marketing, zwany też marketingiem treści, to strategia promocji polegająca na dostarczaniu użytkownikom za darmo wysokiej jakości, unikalnych tekstów. Jaka jest więc z niego korzyść dla Ciebie? W ten sposób budujesz swój wizerunek eksperta w branży i zachęcasz odbiorców, by zapoznali się z Twoją ofertą, a następnie z niej skorzystali.

  Ten rodzaj promocji polega na tworzeniu wpisów blogowych, artykułów sponsorowanych i różnego rodzaju treści poradnikowych, które zaciekawią użytkownika i będą dla niego pomocne. Takie teksty dyskretnie reklamują produkt lub usługę i kierują do innych zakładek na stronie. Jest to najmniej nachalna forma promocji marki, ale charakteryzuje się ogromną skutecznością.

  Jakie korzyści przynosicontent marketing?

  icons-white-07

  Wizerunek marki eksperckiej

  Content marketing pokazuje, że masz szeroką wiedzę w swojej branży i potrafisz się nią dzielić.

  icons-white-08

  Zainteresowanie odbiorców

  Klienci chętniej korzystają z usług tych, którzy udzielili im wartościowych porad.

  icons-white-09

  Wsparcie pozycjonowania

  Im więcej wysokiej jakości tekstów nasyconych słowami kluczowymi, tym lepsza pozycja strony w wynikach wyszukiwania.

  Jeśli skorzystasz z naszych usług w zakresie content marketingu, otrzymasz:

  Ciekawy i wartościowy content

  Wszystkie teksty tworzą u nas specjaliści z doświadczeniem w content marketingu, którzy piszą dla Ciebie artykuły nie tylko ciekawe i przydatne, ale też poprawne, miłe w odbiorze i zgodne z SEO. To sprawia, że klienci zaczynają regularnie czytać treści publikowane na Twojej stronie i darzyć Twoją markę coraz większym zaufaniem.

  Targetowanie

  Teksty, które tworzymy, są skierowane do konkretnej, precyzyjnie określonej grupy odbiorców, więc sprawiają, że na Twoją stronę trafiają użytkownicy zainteresowani Twoją ofertą, którzy szybko mogą stać się klientami.

  Teksty przyjazne SEO i łatwe w odbiorze

  Długość tekstu, liczba nagłówków, długość akapitów - to wszystko ma znaczenie dla algorytmów Google. Dlatego nasze treści są zgodne z przyjętymi standardami i wspierają działania pozycjonujące. Są jednak też łatwe w odbiorze i przekazują wiedzę w przystępny sposób, według zasad pisania do Internetu.

  Tematy dopasowane do odbiorców

  W naszej agencji korzystamy z zaawansowanych programów do wyszukiwania słów kluczowych i najliczniejszych zapytań w Google, dzięki czemu tworzymy teksty, których Twoi klienci naprawdę potrzebują. Nasze wpisy odpowiadają na ich problemy i dają im wiedzę, której aktualnie najbardziej potrzebują.

  Nienachalną reklamę

  W tekstach, które tworzymy, zawsze dyskretnie reklamujemy Twój produkt lub usługę i pokazujemy zalety Twojej oferty. To sprawia, że potencjalni klienci zapoznają się z asortymentem i chętniej korzystają z Twoich usług. Reklama jest jednak tylko dodatkiem do wartościowych treści, więc nie sprawia na odbiorcy wrażenia nachalności.

  Wymierne korzyści

  Content marketing buduje lojalność klientów i zaufanie do marki, dzięki czemu zwiększa się konwersja, a zainteresowanie Twoją ofertą wzrasta. Pozytywnie wpływa również na marketing w wyszukiwarkach.

  Jak wygląda nasza współpraca z Tobąw zakresie content marketingu?

  Uzgadniamy zakres działań

  Gdy wyrazisz chęć współpracy z naszą agencją interaktywną w zakresie content marketingu, przedstawimy Ci, jaki content możemy przygotować i jaka jest optymalna liczba wpisów w miesiącu. Dowiemy się też od Ciebie więcej na temat Twojej oferty i tych jej elementów, które chcesz najbardziej promować.

  Przygotowujemy tematy

  Po zaznajomieniu z Twoją ofertą przy użyciu narzędzi marketingowych formułujemy najlepsze tematy i przedstawiamy Ci je do akceptacji. Na tym etapie możemy opowiedzieć Ci, co mniej więcej znajdzie się w artykułach i wprowadzić Twoje poprawki lub przyjąć sugestie.

  Wdrażamy teksty

  Po tym, jak zaakceptujesz tematy, tworzymy treści i publikujemy je w Internecie. Następnie kontrolujemy ich skuteczność i ustalamy, które wpisy cieszą się największym zainteresowaniem, by tworzyć więcej contentu na ich temat w przyszłości.

  Content marketing- jak działamy?

  • Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do marketingu internetowego
   Za pomocą odpowiednich programów wyszukujemy słowa kluczowe i tworzymy tematy, a następnie sprawdzamy zrozumiałość tekstów dla przeciętnego użytkownika.

   
  • Angażujemy się w każdy temat
   Każdy nowy temat wiąże się z głębokim researchem, który pozwala nam zgromadzić wiarygodne i przydatne dla użytkownika informacje.

   
  • Korzystamy z szerokiej wiedzy

   Wiemy, jak tworzyć treści, które przyciągną odbiorców i zatrzymają ich na Twojej stronie na dłużej.

  Dzięki temu tworzymy skuteczne teksty, które przekładają się na realne zyski dla Twojej firmy.

  Content marketing Poznań

  Content marketing to narzędzie promocji marki coraz bardziej cenione przez specjalistów. W dobie natłoku reklam, które użytkownicy uczą się ignorować, pozwala pozyskać uwagę odbiorców i skłonić ich do skorzystania z oferty. Co więcej, klienci często nawet nie zdają sobie sprawy, że stykają się z formą działań marketingowych, bo zapoznają się z treścią, którą sami wybrali i która okazała się dla nich przydatna. Ten rodzaj promocji pomaga też nawiązać długotrwałą więź z klientem, dzięki czemu zwiększa się szansa, że ten do Ciebie wróci. Content marketing obejmuje artykuły, ale też filmy szkoleniowe, webinary, prezentacje, infografiki i wiele innych form promocji, dzięki czemu łatwo dopasować rodzaj contentu do Twoich potrzeb.

  Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalistów od content marketingu, zgłoś się do nas! Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Danekontaktowe

  Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
  Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

  Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 8:00-16:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 8:00-16:00
  Piątek 8:00-16:00
  sales-300x81
  Zadzwoń
  511 816 656
  Zadzwoń
  Scroll to Top