Strony Internetowe

Wykorzystaj Internet, aby zdobywać nowych klientów

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową,która będzie nowoczesna, czytelna i skuteczna

  Strona internetowa w dzisiejszych czasach to jedna z podstawowych form promocji Twojego biznesu. Odpowiednio przygotowana witryna pozwala w łatwy i szybki sposób eksponować ofertę i walory firmy oraz dotrzeć do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów.

  Budujemy nowoczesne serwisy internetoweodpowiedzialne za:

  icons-white-07

  Budowanie marki

  Tworzenie od podstaw, jak i umacnianie już posiadanego wizerunku.

  icons-white-08

  Docieranie do nowych odbiorców

  Kreowanie świadomości oraz poprawianie widoczności.

  icons-white-09

  Wzrost sprzedaży produktów i usług

  Realizowanie celów istotnych dla każdego przedsiębiorstwa.

  Dzięki nam, Twoja strona będzie dokładnie taka,jakiej oczekujesz, czyli:

  Ładna i nowoczesna

  Projektując nasze serwisy internetowe stawiamy na ich unikalny, intuicyjny, ładny, ale przede wszystkim ponadczasowy wygląd.

  Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja strona będzie cieszyła się uznaniem wśród Twoich odbiorców, a dodatkowo jej design przez długi czas się nie zestarzeje!

  Zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania

  Przy projektowaniu każdej strony www dbamy również o to, aby była ona przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Zwracamy uwagę zarówno na czystość kody, szybkość ładowania, jak i szereg innych aspektów związanych z SEO.

  Za sprawą tych działań szybko osiągniesz wymarzone, wysokie pozycje w wyszukiwarkach, a co za tym idzie – Twoi odbiorcy nie będą mieli żadnych problemów, aby Cię znaleźć!

  Dopasowana do urządzeń mobilnych

  Wszystkie nasze serwisy tworzymy w technologii RWD. To dzięki niej są one w pełni funkcjonalne, a także wyglądają świetnie bez względu na rodzaj urządzenia, na którym są wyświetlane.

  Dzięki temu Twoi odbiorcy będą mogli korzystać z Twojej strony zarówno za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet), jak i stacjonarnych (komputer, laptop).

  Prosta w obsłudze

  W naszych stronach internetowych wykorzystujemy intuicyjne i bardzo łatwe systemy do zarządzania treścią (CMS), które pozwalają na edycję strony nawet bez posiadania fachowej wiedzy programistycznej.

  Przy ich pomocy w każdej chwili będziesz mógł edytować stronę na własną rękę - dodając treści, grafiki, podstrony, zmieniając ich układ oraz szereg innych elementów.

  Posiadająca wszystkie najważniejsze funkcjonalności

  Poza standardowymi elementami związanymi z budową stron, oferujemy również ich rozbudowę o dodatkowe funkcje takie jak: chat, blog, sklep internetowy, kalendarz i wiele innych.

  W ten sposób damy Ci pewność, że Twój serwis www będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – z opcjami niezbędnymi do rozwoju Twojego biznesu.

  Stabilna i w pełni zabezpieczona

  Przy realizacji projektów stron internetowych dbamy o ich nieprzerwaną pracę oraz pełną ochronę. Każdy serwis posiada zabezpieczenia chroniące go przed atakami z zewnątrz, a także odpowiednie funkcje przeciwdziałające przeciążeniom czy innym awariom.

  To sprawia, że będziesz mógł spać spokojnie - wiedząc, że Twojej stronie nic nie grozi, a Twoi odbiorcy mogą z niej korzystać zawsze, gdy mają na to ochotę.

  Jak przebiega współpracaprzy tworzeniu stron internetowych?

  Kontakt i ustalenie wszelkich szczegółów

  Wszystko zaczyna się od Twojego kontaktu i przekazania nam informacji, że potrzebujesz nowej strony internetowej.

  Na tym etapie dokładnie badamy Twoje potrzeby – te związane z treścią strony, jej wyglądem, funkcjonalnościami, jak i celami, które ma realizować.

  Projekt, konfiguracja i budowa serwisu

  W tym kroku przedstawiamy Ci gotowe projekty Twojej strony internetowej, do których możesz wnieść ewentualnej poprawki oraz uwagi.

  Gdy wszystko jest już dla Ciebie ok – przechodzimy do jej tworzenia oraz pełnej konfiguracji.

  Oddanie gotowej strony internetowej

  Na końcu oddajemy Ci gotowy i w pełni funkcjonalny serwis internetowy, który od teraz aktywnie wspiera Twój biznes.

  Pomaga budować świadomość Twojej marki, docierać do nowych odbiorców, a przede wszystkim – zwiększać Twoje zyski.

  Jak tworzymystrony internetowe?

  • Dokładnie słuchamy Twoich potrzeb
   Wnikliwie sprawdzamy Twoje oczekiwania związane z wyglądem, funkcjonalnościami oraz innymi czynnikami wpływającymi na finalny odbiorów strony www.
   
  • Proponujemy rozwiązania optymalne dla Twojego biznesu
   Analiza Twoich potrzeb pozwala nam określić jakich rozwiązań potrzebujesz. Kierując się przede wszystkim Twoimi potrzebami doradzimy jakie rozwiązania będą da Ciebie najbardziej korzystne.
   
  • Wykorzystujemy 100% naszej wiedzy i umiejętności
   W naszych szeregach znajdują się znakomici programiści, graficy, pozycjonerzy, a także specjaliści od reklamy. To właśnie połączenie ich doświadczeń pozwala nam na dostarczanie rezultatów, na jakie liczysz.

  Wszystko po to, aby dać Ci serwis www, który spełni Twoje oczekiwania, a przede wszystkim pozwoli na realizowanie Twoich planów biznesowych.

  Nasze doświadczeniew tworzeniu stron WWW

  Firm skorzystało już z naszych usług
  0

  działających w różnych branżach

  Stron internetowych zbudowaliśmy
  0

  dużych serwisów, sklepów internetowych, stron typu landing page, jak i małych wizytówek.

  Lat doświadczenia
  0

  pracy przy najróżniejszych projektach dla firm z polskich i zagranicznych

  Opinie naszychKlientów

  Katarzyna Świtalska
  Katarzyna Świtalska
  2022-12-15
  Po prostu polecam. Zespół MGmedia świetnie zna się na rzeczy, SŁUCHA, DORADZA, JEST ELASTYCZNY i nie działa sztampowo. Dobra robota Panowie. Dziękuję :)
  Rafał Budniak
  Rafał Budniak
  2022-11-17
  Firma MgMedia to przedewszystkim profesjonalizm, pod każdym względem, zawsze doradzą i nie zostawiają klienta z problemem. Firma jest wzorem jak na dzisiejsze czasy. Wyznaczają nowe trendy i maja bardzo dobry gust. Człowiek zlecając firmie zlecenie nie musi się już niczym martwic. Z czystym sumieniem polecam.
  Tomasz Pietrzak
  Tomasz Pietrzak
  2022-11-03
  Zespół profesjonalistów, z którymi współpracujemy już ponad 5 lat. Zawsze doradzą w sprawie strony internetowej oraz wypozycjonują odpowiednie słowa kluczowe w google. Ponadto tworzą nam sklep internetowy. Firma godna polecenia
  Szymon Tobiasz
  Szymon Tobiasz
  2022-10-27
  Polecamy
  Mateusz Owczarek
  Mateusz Owczarek
  2022-10-27
  Z czystym sumieniem polecam firmę MGmedia. Zlecenie polegało na stworzeniu strony www. Realizacja została ukończona w ustalonym terminie oraz budżecie, a cała współpraca przebiegła profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem.
  Sebastian Chmielewski
  Sebastian Chmielewski
  2022-10-26
  Świetna współpraca, szybka reakcja i bardzo kontaktowy zespół, szczerze polecam tą firmę.
  Paweł Jastrząb
  Paweł Jastrząb
  2022-10-25
  Rewelacyjna współpraca, wszystko zrobione terminowo. Polecam.
  Marcin Depa
  Marcin Depa
  2022-10-25
  Zespół profesjonalistów, na który zawsze mogę liczyć. Bardzo responsywna firma dbająca o pozycjonowanie oraz higienę mojej strony www. Świetny i przede wszystkim szybki kontakt.
  tomasz gwizdała
  tomasz gwizdała
  2022-10-24
  bardzo dobra współpraca, wszystko na TAK, gorąco polecam

  Zapraszamyna jazdę próbną!

  Udostępniamy demonstracyjną stronę internetową. Zaloguj się i przekonaj jak prosta w obsłudze może być Twoja nowa strona internetowa.

  Wybrane realizacjestron internetowych

  portfolio-maszyny-cnc-660x420
  portfolio-dachyplaskie-660x420
  portfolio-panwygodny-660x420
  portfolio-producent-rolet-660x420
  portfolio-ogrodzenia-poznan-1-660x420
  gardenproject-1-660x420

  Strony internetowe Poznań

  Posiadanie własnej strony internetowej już dawno przestało być jedynie dodatkową formą promocji. W dzisiejszych czasach jest to jedno z podstawowych narzędzi marketingowych, bez którego żadna firma nie ma szansy odnieść prawdziwego sukcesu.

  Strona internetowa pełni bowiem szereg funkcji odpowiedzialnych nie tylko za budowanie zasięgu czy świadomości danej marki. Serwis www to też medium informacyjne pozwalające na przekazywanie wiadomości na temat firmy, jej produktów, usług oraz wielu innych.

  Strony internetowe i ich funkcje – co powinna posiadać idealna strona www?

  Kluczowe aspekty związane z budową stron internetowych można podzielić na kilka najważniejszych grup. Tylko ich połączenie daje gwarancję, że dany serwis www odniesie sukces – mierzony w liczbie odbiorców, aktywnych użytkowników, a przede wszystkim nowych, jak i powracających klientów.

  1. Design strony www – a konkretnie wygląd strony internetowej. To on w dużej mierze odpowiada za jej postrzeganie w oczach odbiorców. Może być naturalną kontynuacją formy komunikacji znanej z innych mediów (banerów, ulotek itp.), a z drugiej strony – może nadawać jej zupełnie nowego tonu. Projektując strony należy jednak pamiętać o tym, że mniej znaczy więcej. Im prostsza i bardziej minimalistyczna strona, tym dla odwiedzających ją odbiorców lepiej.
  2. Użyteczność strony internetowej – duży wpływ na nią ma wymieniona wcześniej prostota designu. Użyteczność strony internetowej mówi bowiem o tym, aby serwis był jak najprostszy w obsłudze. Przy projektowaniu serwisów www należy bowiem pamiętać o ich odbiorcach. Osobach, które chcą w prosty sposób znaleźć jakąś informację lub dokonać zakupu. Jeżeli coś wyda im się zbyt trudne lub po prostu zaczną mieć kłopoty z korzystaniem ze strony – po prostu ją opuszczą.
  3. Responsywność serwisu internetowego – popularna technologia RWD w dzisiejszych czasach jest rzeczą niemal obowiązkową. Blisko 50-60% internautów do korzystania z Internetu wykorzystuje właśnie urządzenia mobilne – smartfony oraz tablety. Dlatego tak ważnym jest, aby podczas projektowania stron internetowych brać pod uwagę również fakt, aby były one w pełni funkcjonalne zarówno na dużych ekranach (laptopów i komputerów stacjonarnych), jak i tych nieco mniejszych (smartfonów i tabletów).
  4. Szybkość działania serwisu www – jednym z kluczowych aspektów wpływających na odbiór całej strony www jest także prędkość jej ładowania, jak i ogólna płynność podczas całego użytkowania. Użytkownicy są pod tym względem bardzo wymagający. Nie lubią czekać, dlatego strony ładujące się zbyt długo – po prostu opuszczają. Prędkość strony www wpływa także na jej pozycjonowanie, co jest kolejnym powodem do tego, aby nie ignorować tego aspektu tworzenia witryn internetowych.
  5. Optymalizacja pod względem pozycjonowania – nie wolno zaniedbywać tak ważnego obszaru, jakim jest SEO. W wielu branżach to właśnie ruch z wyszukiwarek (tzw. organiczny) odpowiada za dużą część zysków generowanych przez daną firmę. Projektując strony należy zatem pamiętać o tym, aby ich struktura (podstrony, nagłówki, menu itp.), kod, szybkość, jak i zawartość (teksty, filmy, grafiki) były jak najlepiej dopasowane pod kątem wyszukiwarek.

  Tworzenie stron internetowych w Poznaniu

  Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa będzie uwzględniała wszystkie wyżej wymienione czynniki – skontaktuj się z nami. Tworzymy wyjątkowe serwisy online oparte o stabilne silniki WordPress, do których wykorzystujemy autorskie i nigdzie wcześniej niepublikowane szablony. Nasze strony internetowe budujemy od A do Z – dbając zarówno o sprawy techniczne (domeny, hosting, analityka, integracje, aktualizacje, konserwacje, zabezpieczenia itp.), wizualne (grafiki, czcionki, kolorystyka itp.), jak i reklamowe (UX, pozycjonowanie, reklama płatna).

  Ponadto, świadczymy usługi związane z utrzymaniem oraz rozwojem stron internetowych. Dzięki temu dajemy Ci pełen komfort, że Twoja strona będzie zawsze aktualna, a gdy będziesz chciał wzbogacić ją o nowe funkcjonalności – z chęcią podejmiemy się ich realizacji.

  Danekontaktowe

  Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
  Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

  Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 8:00-16:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 8:00-16:00
  Piątek 8:00-16:00
  sales-300x81
  Scroll to Top