Pozycjonowanie Stron www

Długofalowe strategie budujące widoczność twojej strony internetowej w wyszukiwarkach.

Postaw na profesjonalne pozycjonowanie,które poprawi widoczność Twojego serwisui zwiększy ruch na stronie.

Wykorzystaj możliwości wyszukiwarek, aby docierać do nowych klientów.

  Dostarczamy kompleksowe usługi SEOodpowiedzialne za:

  icons-white-13

  Wzrost widoczności

  Zdobywanie coraz wyższych pozycji oraz większa ilość fraz, na które wyświetla się Twoja strona.

  icons-white-08

  Dotarcie do nowych odbiorców

  Budowanie świadomości pośród osób szukających ofert takich, jak Twoja.

  icons-white-09

  Wzrost zysków

  Wpływanie na osiąganie pozytywnych wyników finansowych.

  Zadbamy o wszystkie obszaryzwiązane z profesjonalnym pozycjonowaniemTwojej witryny

  Dobór najlepszych fraz

  Wybieramy słowa kluczowe, które najlepiej oddają charakter Twojego biznesu, a jednocześnie są najbardziej popularne.>br>
  Dzięki temu zyskasz komfort, że Twoja strona będzie wyświetlała się na frazy kluczowe, na których najbardziej Ci zależy i które w realny sposób przekładają się na Twój biznes.

  Rozbudowa treści

  Jedną z najważniejszych części SEO jest regularna poprawa i rozbudowa treści Twojej strony www. To właśnie teksty odgrywają kluczową rolę w pozycjonowaniu Twojego serwisu. Dlatego do ich tworzenia wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, a także umiejętności najlepszych copywriterów.

  To sprawia, że Twoja strona z miesiąca na miesiąc będzie zwiększała swoją widoczność, a co za tym idzie - będą ją odwiedzały coraz większe grupy odbiorców.

  Wszystkie aspekty techniczne

  Na SEO wpływ ma także szereg innych czynników takich jak: responsywność strony, a nawet czystość kodu, z jakiego jest zbudowana. My dbamy o każdy, nawet najmniejszy detali!

  Dzięki temu będziesz cieszył się komfortem, że Twoja strona spełnia wszystkie wymogi stawiane jej przez wyszukiwarki.

  Linkbuilding

  Jest to nieodzowny element każdych działań SEO. Dlatego, zajmujemy się pozyskiwaniem odnośników pochodzących z wartościowych źródeł, które są nie tylko powiązane tematycznie z Twoim biznesem, ale wyglądają też naturalnie.

  W ten sposób pozycjonowanie Twojego serwisu będzie jeszcze skuteczniejsze, a Ty będziesz cieszył się wzrostem widoczności, jak i ruchu na Twojej stronie www.

  Prędkość ładowania

  Wyszukiwarki, pośród których prym wiedzie Google, jak i sami użytkownicy ogromnie cenią sobie strony, które działają szybko i płynnie.

  Dlatego zadbamy o to, aby Twój serwis ładował się w optymalnym czasie mającym pozytywnym wpływ na Twoje pozycjonowanie.

  Pełna optymalizacja

  Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to proces długoterminowy, który wymagania nieustannych działań zmierzających do poprawy widoczności i generujących ruch na Twojej stronie.

  Przy naszym wsparciu będziesz wiedział, że Twoja strona jest w dobrych rękach - nieustannie się rozwija, jest optymalizowana, a przede wszystkim prowadzone na niej działania SEO – pozytywnie wpływają na Twój biznes.

  Jak przebiega współpracaprzy pozycjonowaniu stron internetowych?

  Kontakt i ustalenie wszelkich szczegółów

  Wszystko zaczyna się od Twojego kontaktu i przekazania nam informacji, że potrzebujesz, aby ktoś zajął się pozycjonowaniem Twojej strony.

  W tym kroku szczegółowo sprawdzamy Twoje potrzeby – zarówno krótkoterminowe, jak i te związane z Twoimi planami na przyszłość.

  Audyt i optymalizacja

  Na tym etapie, jeszcze przed podjęciem faktycznych działań SEO, przystępujemy do audytu Twojej strony www. Sprawdzamy, co jest ok, a co wymaga poprawy lub nawet kompletnej przebudowy.

  Określamy też najlepsze frazy kluczowe, a gdy audyt jest gotowy – przystępujemy do optymalizacji strony.

  Aktywne działania SEO

  Ostatecznie bierzemy się za pełne i regularne pozycjonowanie Twojej strony. Dodajemy nowe treści, pozyskujemy linki, optymalizujemy i robimy wszystko, abyś to Ty znalazł się na samej górze wyników wyszukiwania.

  Pozycjonowanie stron- jak to robimy?

  • Dokładnie sprawdzamy potrzeby Twojego biznesu
   Gruntownie przygotowujemy się do każdej współpracy. Dlatego przed jej podjęciem wnikliwie sprawdzamy obecny stan Twojego serwisu, Twoją konkurencję oraz dziesiątki innych aspektów. To pozwala nam na opracowanie adekwatnych działań – zgodnych z Twoimi założeniami, jak i posiadanymi budżetami.
   
  • Wykorzystujemy naszą wiedzę i umiejętności w 100%
   Za działania pozycjonerskie odpowiadają najlepsi specjaliści posiadający bogate doświadczenie oraz wiele sukcesów na swoim koncie. Do swojej pracy wykorzystują oni profesjonalne narzędzia, które w połączeniu z ich wiedzą są dla Ciebie gwarancją naprawdę spektakularnych efektów.
   
  • Jesteśmy w pełni transparentni
   Stawiamy na szczerość i rzetelność. Dlatego, podczas całej współpracy regularnie informujemy Cię o postępach naszych działań, a także wynikach, jakie udaje nam się osiągać.

  Wszystko po to, aby pracować na Twój sukces – liczony w coraz większym ruchu organicznym na Twojej stronie internetowej.

  Nasze doświadczeniew tworzeniu stron WWW

  Firm skorzystało już z naszych usług
  0

  działających w różnych branżach

  Stron internetowych zbudowaliśmy
  0

  dużych serwisów, sklepów internetowych, stron typu landing page, jak i małych wizytówek.

  Lat doświadczenia
  0

  pracy przy najróżniejszych projektach dla firm z polskich i zagranicznych

  Opinie naszychKlientów

  Katarzyna Świtalska
  Katarzyna Świtalska
  2022-12-15
  Po prostu polecam. Zespół MGmedia świetnie zna się na rzeczy, SŁUCHA, DORADZA, JEST ELASTYCZNY i nie działa sztampowo. Dobra robota Panowie. Dziękuję :)
  Rafał Budniak
  Rafał Budniak
  2022-11-17
  Firma MgMedia to przedewszystkim profesjonalizm, pod każdym względem, zawsze doradzą i nie zostawiają klienta z problemem. Firma jest wzorem jak na dzisiejsze czasy. Wyznaczają nowe trendy i maja bardzo dobry gust. Człowiek zlecając firmie zlecenie nie musi się już niczym martwic. Z czystym sumieniem polecam.
  Tomasz Pietrzak
  Tomasz Pietrzak
  2022-11-03
  Zespół profesjonalistów, z którymi współpracujemy już ponad 5 lat. Zawsze doradzą w sprawie strony internetowej oraz wypozycjonują odpowiednie słowa kluczowe w google. Ponadto tworzą nam sklep internetowy. Firma godna polecenia
  Szymon Tobiasz
  Szymon Tobiasz
  2022-10-27
  Polecamy
  Mateusz Owczarek
  Mateusz Owczarek
  2022-10-27
  Z czystym sumieniem polecam firmę MGmedia. Zlecenie polegało na stworzeniu strony www. Realizacja została ukończona w ustalonym terminie oraz budżecie, a cała współpraca przebiegła profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem.
  Sebastian Chmielewski
  Sebastian Chmielewski
  2022-10-26
  Świetna współpraca, szybka reakcja i bardzo kontaktowy zespół, szczerze polecam tą firmę.
  Paweł Jastrząb
  Paweł Jastrząb
  2022-10-25
  Rewelacyjna współpraca, wszystko zrobione terminowo. Polecam.
  Marcin Depa
  Marcin Depa
  2022-10-25
  Zespół profesjonalistów, na który zawsze mogę liczyć. Bardzo responsywna firma dbająca o pozycjonowanie oraz higienę mojej strony www. Świetny i przede wszystkim szybki kontakt.
  tomasz gwizdała
  tomasz gwizdała
  2022-10-24
  bardzo dobra współpraca, wszystko na TAK, gorąco polecam

  Pozycjonowanie Poznań - SEO dla sklepów i stron internetowych w Poznaniu

  Posiadanie własnego serwisu www jest pierwszym krokiem do rozwoju firmy w Internecie. Jednak strona internetowa bez użytkowników, którzy mogą ją odwiedzać, a przede wszystkim kupować, nadal pozostaje bezwartościowa. Kluczową rolę w tym temacie odgrywa pozycjonowanie, pozwalające na sprowadzenie ruchu, który w dalszej kolejności może przerodzić się w faktycznych klientów dających stałe i regularne zyski.

  Ten rodzaj ruchu nazywany jest ruchem organicznym (tzw. “bezpłatnym”), co oznacza, że w przeciwieństwie do reklamy płatnej – nie trzeba płacić za każde kliknięcie w reklamę i każde przejście na stronę. Oczywiście, nie jest to tożsame z tym, że jest on całkowicie darmowy. Albowiem, aby SEO przynosiło wymierne skutki – trzeba na niej przeznaczać odpowiednie środki finansowe. Zarówno na tworzenie samych tekstów, pozyskiwanie linków, czy po prostu pracę wykonywaną przez wyspecjalizowanych pozycjonerów.

  SEO Poznań – jakie są rodzaje pozycjonowania stron www i sklepów online?

  Podstawowym podziałem stosowanym w pozycjonowaniu jest jego rozłam na SEO na stronie (on-site SEO) oraz takie, dziejące się poza stroną (off-site SEO). Aby można było mówić o pełnym sukcesie – pod żadnym pozorem nie wolno ignorować ani jednego, ani drugiego rodzaju pozycjonowania. Pierwszy rodzaj to pozycjonowanie w obrębie danej strony internetowej. Ze względu na fakt, że jest to bardzo szerokie zagadnienie – on-site SEO dzieli się dodatkowo na 2 podkategorie. Content SEO (związane z treścią strony www) oraz technical SEO (związane z aspektami technicznymi danego serwisu internetowego).

  1. SEO treści dotyczy wszystkich działań związanych z tym, co faktycznie znajduje się na danej stronie www:
   • Tekstów – treści na stronach, opisów produktów, kategorii, struktury nagłówków, akapitów i wielu, wielu innych.
   • Grafik i filmów – obrazów, zdjęć, materiałów video publikowanych w obrębie danego serwisu.Działania te skupiają się wokół rozbudowy już znajdujących się treści, jak i regularnej aktualizacji strony o nowe zasoby.
  2. SEO techniczne dotyczy z kolei wszystkich elementów, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Chodzi tu m.in. o czystość kodu danej strony www, prędkość jej ładowania, pełną responsywność (działanie na urządzeniach mobilnych) oraz szereg innych obszarów wpływających na to, jak dany serwis jest odbierany zwłaszcza przez przeglądarki i wyszukiwarki internetowe.

  Drugim rodzajem (off-site SEO) jest natomiast popularnie nazywany linkbuilding. Działania te skupiają się przede wszystkim na pozyskiwaniu odnośników prowadzących do pozycjonowanej strony internetowej. Odnośniki te (linki) pochodzą z innych stron internetowych, często choć nie zawsze – powiązanych tematycznie. Mogą one przyjmować postać zwyczajnych linków (adresów stron umieszczanych gdzieś w tekście), jak i tzw. anchorów – odnośników w formie grafik lub znacznie bardziej popularnego rozwiązania – w formie tekstów (hiperłącza).

  W linkbuildingu przede wszystkim liczy się jakość stron, z których pochodzą pozyskiwane linki. Im są one większe, mają dłuższą historię oraz bogatszą wartość merytoryczną – tym lepiej.

  Działania pozycjonujące (SEO) dla stron, witryn, serwisów i sklepów internetowych Poznań

  Jeśli chcesz zyskać komfort, że Twoja strona jest we właściwych rękach, a za jej pozycjonowanie odpowiadają najlepsi specjaliści – koniecznie skontaktuj się z naszą agencją. Z powodzeniem zajmujemy się prowadzeniem działań SEO dla małych, średnich, jak i dużych serwisów internetowych. Mamy sukcesy w obszarze pozycjonowania sklepów internetowych oraz ogromnych platform e-commerce. W naszej ofercie znajdziesz pełen pakiet SEO, w którego składzie są: audyt SEO, wyszukiwanie fraz kluczowych, optymalizacja SEO, raportowanie i analizy, tworzenie i rozbudowywanie treści, linkbuilding, a także przygotowywanie bieżących rekomendacji pod pozycjonowanie.

  Danekontaktowe

  Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
  Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

  Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 8:00-16:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 8:00-16:00
  Piątek 8:00-16:00
  sales-300x81
  Scroll to Top