Sklepy Internetowe

Przenieś swój biznes do sieci. Zdobywaj nowych klientów, minimalizuj koszty, wyzbądź się ograniczeń.

Sklepy internetowe sprzedawaj 24/7 bezpiecznie wygodnie bez ograniczeń

  Sklep internetowy to dziś najefektywniejsze narzędzie do sprzedaży Twoich produktów. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy bez wychodzenia z domu mogą skorzystać z Twoich usług. Dobrze zaprojektowany e-sklep zwiększa rozpoznawalność marki i pozwala w krótkim czasie osiągnąć wzrost zainteresowania ofertą oraz zwiększyć konwersję.
  Aby prowadzić sklep internetowy, nie musisz znać się na programowaniu, grafice czy pisaniu tekstów. Stworzymy dla Ciebie nowoczesny, atrakcyjny wizualnie i łatwy w obsłudze e-commerce, który pozwoli Ci rozpocząć działalność sprzedażową w sieci.

  Do czego potrzebujeszsklepu internetowego?

  icons-white-07

  Budowanie rozpoznawalności marki

  Stabilizujesz pozycję Twojej marki na rynku.

  icons-white-08

  Pozyskiwanie nowych klientów

  Zdobywasz dostęp do ogromnej liczby odbiorców, którzy mogą zostać Twoimi klientami.

  icons-white-09

  Wzrost zysków ze sprzedaży

  Sprzedajesz więcej, a więc zarabiasz więcej.

  Dzięki współpracy z nami zyskasz sklep internetowy, który jest:

  Responsywny

  Twoi klienci kupują dziś nie tylko za pomocą komputera, ale też tableta i smarfona. Dlatego dostaniesz od nas projekt sklepu, który będzie świetnie wyglądał na każdym urządzeniu. Dzięki temu odbiorcy będą mogli zrobić u Ciebie zakupy nawet podczas jazdy tramwajem czy przy kawie w kawiarni. Menu i strony produktów będą dostosowane do typu i wielkości ekranu, więc klienci będą kupować u Ciebie z prawdziwą przyjemnością.

  Łatwy w obsłudze

  Twój sklep online będzie łatwy i wygodny w obsłudze. Bez problemu samodzielnie dodasz do niego nowe produkty i kategorie oraz obsłużysz zamówienia. Będziesz też mieć dostęp do statystyk, więc szybko sprawdzisz, które z Twoich produktów cieszą się największym zainteresowaniem i opracujesz ofertę, która najlepiej się sprzedaje. Twoi klienci zyskają zaś intuicyjny interfejs, czyli wygodne menu, przejrzysty podział na kategorie i czytelne strony produktowe.

  Prosty w integracji z innymi systemami

  Dziś sprzedaż internetowa odbywa się różnymi kanałami, nie tylko za pomocą Twojego sklepu. Dlatego Twój e-commerce będzie można zintegrować z innymi systemami sprzedażowymi oraz z narzędziami do obsługi zamówień. Będziesz więc mógł rozszerzyć działania o sprzedaż między innymi przez Allegro, Ceneo i Facebooka, a do tego zaimplementować automatyczne przelewy i usprawnić współpracę z firmą kurierską.

  Bezpieczny

  Projektujemy sklepy internetowe, które zapewniają Twoim klientom maksimum ochrony podczas zakupów. Są one opatrzone certyfikatem SSL, który szyfruje dane, a więc zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy Ci też pełną zgodność z RODO oraz bezpieczne płatności online przez system Przelewy24.

  Zgodny z praktykami SEO

  Nasza agencja interaktywna zajmuje się również pozycjonowaniem stron internetowych, dlatego zapewniamy Ci taki sklep, który będzie wysoko w wynikach wyszukiwania w Google. Dbamy o prostotę kodu, wysokiej jakości treści nasycone frazami kluczowymi oraz grafiki, które zapewnią Ci przewagę nad konkurencją.

  Przystosowany do działań reklamowych

  Wiemy, że sklep internetowy potrzebuje promocji, dlatego tworzymy takie szablony, które ułatwiają działania reklamowe. Bez problemu można dodać do nich narzędzie do tworzenia newslettera czy zintegrować je z Google Merchant Center, czyli porównywarką cenową, która umożliwia tworzenie reklam produktowych w Google. W swoim sklepie możesz mieć też zakładkę z blogiem i odnośniki do mediów społecznościowych, co pomoże Ci uspójnić promocję Twojego biznesu.

  Jak wygląda nasza współpraca z Tobąprzy tworzeniu sklepu internetowego?

  Ustalamy szczegóły działania

  Sklep ma być wygodny w użytkowaniu dla Ciebie i Twoich klientów. Na wstępie słuchamy więc, jaką masz wizję swojego sklepu internetowego, jakie rozwiązania są dla Ciebie najwygodniejsze i jakich narzędzi będziesz używać. Oczywiście nie musisz mówić nam, jak założyć Twój sklep. Poprowadzimy Cię przez cały proces ustaleń, przedstawimy możliwości i pomożemy Ci sprecyzować oczekiwania. Dzięki temu zyskasz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz.

  Konfigurujemy projekt

  Przedstawiamy Ci projekt sklepu i wprowadzamy niezbędne zmiany, by był on dostosowany do Twoich oczekiwań. Na tym etapie możesz zgłaszać swoje uwagi i razem opracowujemy produkt, który najbardziej Ci odpowiada. Gdy zaakceptujesz projekt graficzny i nasze optymalizacje, przystępujemy do działania, czyli projektujemy dla Ciebie e-commerce.

  Oddajemy Ci gotowy projekt

  Dostajesz od nas w pełni przygotowany do działania sklep i możesz rozpocząć sprzedaż online. Zyskujesz funkcjonalne narzędzie do prowadzenia sprzedaży produktów w sieci.

  Jak tworzymysklepy internetowe?

  • Dowiadujemy się, czego potrzebujesz
   Zapoznajemy się z Twoją wizją. Słuchamy, jaki sklep chciałbyś mieć i jakie narzędzia będą dla Ciebie przydatne, abyś dostał od nas produkt, który odpowiada Ci pod względem nie tylko graficznym, ale i funkcjonalnym.
   
  • Stosujemy optymalne rozwiązania
   Wiemy, jak ważne jest SEO, więc dbamy o optymalizację sklepów pod wyszukiwarki internetowe. Ważne jest jednak dla nas również, żeby strona była łatwa w obsłudze dla Ciebie i Twoich klientów oraz atrakcyjna pod względem grafiki i treści.

  • Działamy w oparciu o wiedzę i doświadczenie

   Przy tworzeniu sklepów internetowych pracują specjaliści doskonale zorientowani w aktualnych trendach, którzy tworzą produkty wysokiej jakości i w pełni dostosowane do aktualnych wymogów rynku.

  Dzięki temu dostajesz sklep internetowy, który zapewni Ci zyski, na jakie liczysz.

  Wybrane realizacjesklepów internetowych

  portfolio-pergole-poznan-660x420
  portfolio-domex-puszczykowo-660x420
  portfolio-autokeys-660x420
  portfolio-maszyny-cnc-660x420
  portfolio-tenar-technologie-660x420
  portfolio-posadzki-maszynowe-660x420

  Sklepy internetowe Poznań

  Sklep internetowy to doskonałe narzędzie do budowania pozycji marki na rynku oraz pozyskiwania nowych odbiorców dla produktów. Klienci coraz częściej decydują się na taką właśnie formę zakupów nie tylko dlatego, że jest to prosty i szybki sposób na zakup tego, czego potrzebują. E-sklepy zapewniają im wiele informacji o produktach i markach, których nie znajdą w sklepach stacjonarnych, co pomaga lepiej zorientować się w dostępnych opcjach i podjąć świadomy wybór. Dodatkowo poprzez zakładki z blogami i podstrony poradnikowe budują wizerunek eksperta, który jest liderem w branży i sprzedaje tylko to, co najlepsze.

  Danekontaktowe

  Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
  Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

  Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 8:00-16:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 8:00-16:00
  Piątek 8:00-16:00
  sales-300x81
  Scroll to Top