Marketing Automation

Marketing Automation realny wzrost przychodu zwiększamy Twoją sprzedaż wyróżniamy Twój biznes

  Marketing Automation, czyli kompleksowa automatyzacja marketingu to przede wszystkim konsekwentne budowanie przewagi konkurencyjnej. To doskonałe narzędzie, które pozwala realizować kampanię internetową od początku do końca na wielu poziomach. W MGmedia otrzymujesz spersonalizowany dostęp do indywidualnego konta Twojej firmy w innowacyjnym systemie SALESmanago, którym na bieżąco zarządzamy za i dla Ciebie.

  Marketing Automationgwarantuje:

  icons-white-09

  Wzrost sprzedaży

  Zoptymalizowane i zautomatyzowane działania marketingowe przyczyniają się do wzrostu liczby pozytywnych decyzji zakupowych podejmowanych przez Twoich potencjalnych klientów.

  icons-white-08

  Wzrost leadów

  Dzięki działaniom w obszarze marketing automation wygenerujemy dla Ciebie o wiele więcej kontaktów sprzedażowych premium niż dotychczas.

  Obniżenie kosztów

  Automatyzacja marketingu to szacunek do czasu i pieniędzy: dzięki zoptymalizowanym działaniom zmniejszamy koszty obsługi.

  Wybierz naszą ofertę Marketing Automation, a zyskasz:

  Większa sprzedaż

  Dzięki precyzyjnej automatyzacji działań marketingowych docieramy do odbiorców, którzy są realnie zainteresowani Twoimi produktami lub usługami, dlatego zwiększamy ich sprzedaż.

  Management i consulting

  Oferujemy kompleksową obsługę i zarządzanie Twoim kontem w SALESmanago oraz konsultacje w tym zakresie.

  Optymalizacja konwersji

  Na bieżąco monitorujemy efekty zaimplementowanych działań, analizujemy i wyciągamy wnioski oraz reagujemy na zachowania klientów zawsze na czas.

  Realny przychód

  Dzięki uruchomieniu zautomatyzowanych kampanii marketingowych w sieci dotrzesz do ogromnej liczby odbiorców Twojej marki, mając szansę na realny przychód.

  Oszczędność czasu i pieniędzy

  Korzystanie z Marketing Automation zdecydowanie oszczędza Twój czas i finanse: możesz skupić się na swoim biznesie, a my zajmiemy się generowaniem zysków, projektując skuteczne działania online.

  Wzrost zaufanych klientów

  Dzięki skutecznej kampanii internetowej w sieci budujesz zaufaną grupę klientów oraz sukcesywnie zdobywasz nowych odbiorców Twojej marki.

  Marketing Automation- jak wygląda współpraca z nami?

  Uzgadniamy zakres działań

  Oferujemy prowadzenie zautomatyzowanych kampanii marketingowych w sieci. W ramach tej usługi będziemy projektować zoptymalizowane działania, przeprowadzimy rzetelną analizę ruchu na Twojej stronie – od zachowań klientów po ścieżki sprzedażowe. Na tym etapie współpracy decydujesz, jakie działania nam powierzysz, a my dowiadujemy się od Ciebie, jakie masz oczekiwania.

  Budujemy strategię automatyzacji marketingu

  Tworzymy strategię od podstaw oraz ustalamy, jaki typ komunikacji najlepiej sprawdzi się w Twojej branży. Precyzujemy budżet. Skorzystaj m.in. z takich możliwości Marketing Automation, jak:

  • e-mail, SMS,
  • pop-up,
  • formularze,
  • Web Push,
  • remarketing,
  • Live Chat,
  • Landing Page,
  • social media,
  • dynamiczny content i wiele więcej.

  Rozpoczynamy działania

  Kiedy zaakceptujesz nasze pomysły, przystępujemy do wdrażania strategii i budowania wizerunku Twojej marki, uruchamiając skuteczną kampanię marketingową. Na bieżąco monitorujemy postępy i w razie potrzeby wprowadzamy modyfikacje.

  Marketing Automation- jak działamy?

  • Słuchamy, czego potrzebujesz
   Zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami i ustalamy najlepsze parametry zautomatyzowanej kampanii reklamowej dla Twojego biznesu.
   
  • Tworzymy optymalne rozwiązania
   Wykorzystujemy potencjał Marketing Automation, aby zwiększyć Twój zysk i sprzedaż produktów oraz usług.
   
  • Opieramy się na doświadczeniu

   Każda współpraca z klientem przynosi nam nowe doświadczenia, które wykorzystujemy, by budować dla Ciebie jak najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie pozycjonowania, ale także Marketing Automation.

  Dzięki naszej ofercie Marketing Automation dotrzesz do nowych klientów i zwiększysz swój zysk!

  Marketing Automation Poznań

  Skutecznie przeprowadzimy dla Ciebie działania z wykorzystaniem nowoczesnego systemu SALESmanago, które służą udoskonaleniu procesów reklamowych, sprzedażowych oraz content marketingowych.

  W ramach Marketing Automation jako zaufany partner Google oferujemy:

  • Tworzenie zautomatyzowanych kampanii internetowych – Usługa ta obejmuje tworzenie i optymalizowanie wszystkich działań w zakresie marketingu, aby generować ruch, sprzedaż i zysk. Ta opcja pozwoli Ci szybko zdobyć nowych odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci.

  Jeśli masz jakieś pytania i potrzebujesz ekspertów w zakresie realizowania Marketing Automation dla Twojej firmy, koniecznie się z nami skontaktuj i porozmawiajmy o tym, czego oczekujesz. 

  Danekontaktowe

  Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
  Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

  Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 8:00-16:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 8:00-16:00
  Piątek 8:00-16:00
  sales-300x81
  Scroll to Top